Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Kontakty

Waterfilter s.r.o.
ing. Stanislav Vacík
Za Zastávkou 373, 10900 Praha 10
tel: +420 725 527 439
info@harsoft.cz

Novinky

arr3Listovní a balíkové zásilky, odběr zbožíTyto prosíme zasílejte na adresu Waterfilter s.r.o., Za Zastávkou 373, 10900 Praha 10. Zde lze také...

Nejprodávanější

Anketa

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 41% Strašně moc Strašně moc 31% Nemnoho Nemnoho 14% Vůbec Vůbec 14%

Dávkování chemikálií / dávkovací čerpadla AQUA

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


 


 

Pokud jste v naší aktuální nabídce nenašli vhodný aparát nebo si nejste jisti s jeho výběrem, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. Rádi Vám poradíme jak optimálně vyřešit Váš problém.

 


Dávkovací čerpadla AQUA

Dávkovací čerpadla AQUA jsou navržena pro všestranné použití a jsou vhodná např. v bazénové technice, v úpravnách vody, v průmyslu. Všechna dávkovací čerpadla jsou standardně osazena ventily se skleněnými kuličkami, materiál těsnění je Viton. Standardní napájecí napětí pro čerpadla je 230V/50Hz. U některých modelů čerpadel je možno alternativně objednat provedení na jiné napájecí napětí. Těleso čerpadel je vyrobeno z polypropylenu zpevněného skleněnými vlákny. Tlakové hlavy čerpadel jsou vyrobeny z polypropylenu. Materiál membrán je u všech typů čerpadel Teflon (PTFE). Vybrané typy dávkovacích čerpadel mohou být dodány se vstupem pro připojení snímače hladiny v zásobníku dávkované chemikálie. Příslušenství, dodávané spolu s čerpadlem, je uvedeno u každého modelu.

Všechna dávkovací čerpadla AQUA jsou navržena a vyrobena v souladu s normami CE.


Dávkovací čerpadla řady AQUA HC100

Čerpadla této řady jsou určena pro jednoduché aplikace, kde vystačíme s ručním řízením velikosti dávky (nastavení výkonu v rozsahu 0 – 100 % nebo 0 – 20 % jmenovitého výkonu čerpadla). Čerpadla mohou být také řízena spínáním napájecího napětí (někdy označované jako řízená zásuvka).

Čerpadla HC100 jsou vhodná pro aplikace, u kterých je dávkování nastaveno při najetí technologie a dále se při běžném provozu mění jen občas. Jedná se např. pro úpravu vody v bazénech, nádržích, chladících systémech a v systémech úpravy vody.

U těchto čerpadel zákazníci mimo jiné oceňují vynikající poměr cena / kvalita.

Graf výkonnosti čerpadel řady HC100 podle modelu

 

 

Dávkovací čerpadla řady AQUA HC797

Tato řada čerpadel je určena pro aplikace, u kterých je požadováno řízení dávky externím signálem z vodoměru, řídícího systému technologie nebo z jiného zdroje řídícího signálu. Variantně mohou být tato čerpadla vybavena vstupem pro připojení snímače hladiny v zásobníku.

 

AQUA HC797 P-I

AQUA HC797 P-I je proporcionální membránové dávkovací čerpadlo s digitálním ovládáním. Řízeno je externím impulsním signálem,  např. z impulsního vodoměru. Čerpadlo je schopno dávkovat proporcionálně nebo zpětně proporcionálně dle vstupního impulsu. Frekvence zdvihů čerpadla se mění proporcionálně k počtu přijatých impulsů. Čerpadlo lze přepnout do manuálního režimu.

 

AQUA HC797 mA

AQUA 797 mA je proporcionální membránové dávkovací čerpadlo s digitálním ovládáním. Řízeno je externím mA signálem z kontroléru, měřící sondy (Cl apod.) nebo z nadřazeného systému. Čerpadlo dávkuje proporcionálně nebo zpětně proporcionálně dle vstupního signálu. Frekvence zdvihů čerpadla může být nastavená od 0 až do 100% pomocí digitálního ovládání. Čerpadlo lze přepnout do  manuálního režimu.

 

AQUA HC797 2T

AQUA HC797 2T je elektronicky ovládané dávkovací čerpadlo s vestavěným časovačem. Výkon čerpadla lze nastavit od 1 do 105 zdvihů za minutu, čas startu dávkování 0-999 vteřin a čas ukončení dávkování 0-999 minut. Tato čerpadla jsou určena pro velmi široké použití: od dávkování chemie do bazénové vody, TV, chladících vod až po systémy úpravy vody, dávkování flokulantů (vločkovačů) a esencí.

 

AQUA HC797 pH

AQUA HC797 pH je proporcionální dávkovací čerpadlo s vestavěným převodníkem pro připojení sondy pH. Tou lze nepřetržitě monitorovat hodnotu pH ve vodě a udržovat jí na zadané hodnotě. Čerpadlo se aktivuje, pokud úroveň pH je vyšší nebo nižší než je nastaveno (nastavená / požadovaná hodnota pH může být v rozsahu od 0 do 14). Konektor pro připojení externí elektrody pH (není součástí balení) je typu BNC. Čerpadlo lze přepnout do  manuálního režimu.

 

AQUA HC797 Rx

AQUA HC797 Rx je proporcionální dávkovací čerpadlo s vestavěným převodníkem pro připojení elektrody Rx. Požadovanou hodnotu Rx lze nastavit v rozsahu od 0 do 1000. Pokud změřená hodnota Rx je mimo nastavenou mez, je spuštěno dávkování a provedena korekce Rx. Konektor pro připojení  externí elektrody Rx  je typu BNC (vlastní elektroda není součástí balení). Čerpadlo lze přepnout do  manuálního režimu.

Graf výkonnosti čerpadel řady HC797 podle modelu