Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Kontakty

Waterfilter s.r.o.
ing. Stanislav Vacík
Za Zastávkou 373, 10900 Praha 10
tel: +420 725 527 439
info@harsoft.cz

Novinky

arr3Listovní a balíkové zásilky, odběr zbožíTyto prosíme zasílejte na adresu Waterfilter s.r.o., Za Zastávkou 373, 10900 Praha 10. Zde lze také...

Nejprodávanější

Anketa

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 40% Strašně moc Strašně moc 30% Nemnoho Nemnoho 15% Vůbec Vůbec 15%

O nás » Naše aktivity, reference » Rekonstrukce a modernizace » Rekonstrukce a modernizace
Rekonstrukce a modernizace provozů úpraven vody

Zde se často jedná o převedení úpravny vody z ručního na automatizovaný provoz (často s požadavkem napojení na nadřazený řídící systém a s možností dálkového dohledu), posílení výkonu nebo náhrady dosluhující technologie úpravy za moderní (např. náhrada klasické demilinky technologií reverzní osmózy – vyloučení problematického chemického hospodářství).

V praxi se často jedná o automatizaci provozu filtrů velkých výkonů (písková filtrace, změkčování), chemického hospodářství, proporcionálního dávkování chemikálií, doplňování zásobníků vody, atp.

Rekonstrukce jsou často prováděny za plného provozu s minimálním omezením funkčnosti návazné technologie.

Například při rekonstrukci úpravny vody VUŽ Cerhenice (Velim) se jednalo o posílení výkonu úpravny vody pro celý areál a zvýšení kvality doplňovací vody pro chladící systém zkušební haly (aplikace jednotek reverzní osmózy se zvyšovacím čerpadlem).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při rekonstrukci úpravny vody pro objekt SŽDC se jednalo o náhradu nefunkční úpravny vody, doplnění sestavy o systém řízení doplňování kotelního okruhu OLYMP a realizaci dálkového dohledu nad technologií kotelny prostřednictvím GSM komunikace (prostřednictvím SMS zpráv přes mobilní telefony s oprávněním přístupem).